Kādus datus par Jums mēs apkopojam un kam mēs tos izmantojam. Mūsu pamat uzdevums ir nodrošināt  ērtu iepirkšanos mūsu e-veiklā (mājaslietas.lv), piedāvāt jaunākās un nepieciešamākās preces, sniegt  iespējami ērtāku pieredzi iegādājoties preces mūsu e-veikalā.  Mēs augstu vērtējam personas datu drošību un nodrošinām apstākļus, lai dati tiktu apstrādāti  pārredzami un informācija par to apkopošanu tiktu sniegta skaidri.

 

Papildus informācijai vai jautājumu gadījumā lūdzu zvaniet pa tālruni +37125661359 vai rakstiet e-pastā: majaslietas@majaslietas.lv

Kādus datus mēs apkopojam?

Pērkot preci mūs e-veikalā , mēs noslēdzam pirkuma līgumu, un tā izpildei nepieciešamā informācija ir Jūsu vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese un, ja izvēlaties piegādi mājās, arī adrese. Jūsu kontaktinformācija ir nepieciešama, lai varētu Jūs informēt par pasūtījuma izpildes procesu un citiem ar pasūtījumu saistītiem jautājumiem

Lai varētu iegādāties preces uz nomaksu, nepieciešama papildu informācija: Jūsu personas kods, personas dokumenta numurs, personu apliecinoša dokumenta kopija, informācija par nodarbinātības situāciju un informācija, lai pirms līguma noslēgšanas novērtētu Jūsu iespēju samaksāt par preci. Bez šīs informācijas mēs nevarēsim piedāvāt preču iegādi uz nomaksu.

 

Lai mūsu e-veikalā (Mājaslietas.lv)  padarītu ērtu un efektīvu atkārtotu iepirkšanos, mēs  saglabājam šādu informāciju (tikai par pircējiem, kuri ir reģistrējušies mūsu vietnē):

Vārds, Uzvārds, tālruņa Nr., adrese, ja ir bijusi nepieciešama preču piegāde, e-pasta saraksti par preču papildu aprakstu vai papildu situācijas risinājumiem, ja tādi ir bijuši.

 

Kādus datus mēs nevācam, neglabājam un nesaistām ar personu?

Veicot savu tiešo darbību un sazinoties ar Jums, mēs noteikti:

neapkopojam un nesaglabājam Jūsu pārlūkošanas vēsturi trešo personu tīmekļa vietnēs;

nenosūtām nekādus datus saistībā ar Jūsu pārlūkošanu mūsu vietnē, pēc kuriem varētu identificēt Jūsu personu.

 

Kam mēs izmantojam apkopojamos personas datus?

Jūsu personas datus mēs izmantojam tikai un vienīgi, lai  atvieglotu iepirkšanos, kad Jūs izveidojat personīgo kontu mūsu e-veikalā;

efektīvi izskatītu Jūsu pieprasījumus un sūdzības;

nodrošinātu Jūsu iegādātajām precēm garantijas apkalpošanu.

 

 

Kā mēs uzglabājam?

Izmantojot autorizētus tehniskos līdzekļus.

Jūsu datiem var piekļūt tikai dažas, tam pilnvarotas, personas un arī tikai daļēji.

Tāpēc Jūsu personas datu aizsardzības līmenis atbilst visaugstākajiem drošības standartiem.

Lai Jūsu personas dati būtu pilnībā aizsargāti, ieteicams laiku pa laikam mainīt savu pieejas paroli, pieslēdzoties mūsu e-veikalam.

 

 

Kā uzzināt par izmaiņām datu apstrādē?

Par izmaiņām personas datu apstrādē mēs Jūs informēsim  nosūtot paziņojumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi.

Kāpēc tiek izmantoti sīkfaili?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kuri tiek lejupielādēti Jūsu ierīcē, kad Jūs apmeklējat attiecīgo tīmekļa vietni. Mēs tos neizmantojam.