1. Vispārīgie noteikumi par preces pasūtīšanu.
1.1. Ar šo līgumu “Mājaslietas.lv” apņemas piegādāt pircējam interneta tirdzniecības vietnē pasūtīto preci, bet pircējs apņemas pieņemt un apmaksāt pasūtīto preci, atkarībā no izvēlētā piegādes veida.
1.2. Šī Distances līguma ietvaros preces pasūtīšana notiek tikai ar interneta veikala “Mājaslietas.lv” palīdzību, aizpildot visus nepieciešamos laukus un nospiežot pogu „pasūtīt”. Preces pasūtīšana “Mājaslietas.lv” uzskatāma par pircēja oferti piegādātājam slēgt šo Distances līgumu par pasūtītās preces piegādi un par pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto preci par norādīto cenu. Ja pasūtījums būs pareizi noformēts, parādīsies uzraksts, ka pasūtījums ir pieņemts.
1.3. Pēc pirkuma procesa pabeigšanas pircējs saņems e-pastu ar pasūtījuma veikšanas apstiprinājumu. Kad pircējs ir saņēmis „Mājaslietas.lv automātisko pasūtījuma apstiprinājumu”, uzskatāms, ka “Mājaslietas.lv” ir pieņēmis pircēja oferti, no savas puses ir pievienojies šim Distances līgumam un šis Distances līgums uzskatāms par noslēgtu starp pircēju un “Mājaslietas.lv’.
1.4. Visas preču cenas “pirmais.eu” interneta veikalā ir norādītas, iekļaujot PVN 21%. Preces cena un piegādes izdevumi ir norādīti pasūtījuma rēķinā.
2. Pasūtījuma piegādes veidi un to izmaksas.
2.1. Interneta veikals Mājaslietas.lv nodrošina trīs pasūtījuma piegādes veidus:
1) piegāde ar kurjera starpniecību,
2) piegāde ar SIA “Support line“ darbinieka starpniecību;
Piegādes noteikumi un to izmaksas atšķiras atkarībā no pircēja izvēlētā piegādes veida.
3. Pasūtījuma izpilde.
3.1. Rīgas pilsētas robežās – 1-2 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža, ja prece ir noliktavā.
3.2. Latvijas teritorijā – 2-4 darba dienu laikā pēc naudas saņemšanas bankas norēķinu kontā.
3.3. Precēm, kuras nav noliktavā, pasūtījuma izpildes termiņš ir no 1 līdz 2 nedēļām.
4. Par preces piegādes neiespējamību. Gadījumā, ja pircēja pasūtītā prece ražotāja noliktavā ir beigusies:
1) pircējs par to nekavējoties tiek brīdināts telefoniski, saņemot zvanu uz klienta norādīto telefona nummuru. Šādā gadījumā pircējam tiks atmaksāta visa viņa veiktā iemaksa, ja pircējs ir izvēlējies apmaksas veidu “ar pārskaitījumu” un veicis apmaksu, vai pēc pircēja izvēles tiks piedāvāta ekvivalenta prece par ekvivalentu cenu.
5. Atteikuma, preču atgriešanas un apmaiņas kārtība.
5.1.1. Jūs variet izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no pirkuma saņemšanas brīža.
Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī, pārliecinieties, vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, modelis, krāsa, izmērs. 
5.1.2. Par visiem atteikuma gadījumiem pircējam jāpaziņo rakstveidā uz e-pastu: majaslietas@majaslietas.lv, obligāti nosaucot pasūtījuma numuru, vārdu un uzvārdu, uz kuru bija veikts pasūtījums.
5.1.3. Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:
1) pārbaudiet, taču nelietojiet preci;
2) saglabājiet un nesabojājiet preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju;
5.2.1. Preču atgriešanas kārtība: Jāizpilda un jāparaksta atpakaļ atgriešanas (atteikuma) veidlapa (skat. lejupielādes saiti zemāk).Prece jānogādā vai jānosūta uz “Mājaslietas.lv” adresi.
5.2.2. Pēc preces atpakaļ sūtījuma saņemšanas, 30 dienu laikā pircējam tiks pārskaitīta nauda uz pircēja personīgo kontu, kas norādīts atpakaļ atgriešanas veidlapā.
5.2.3. Veicot atpakaļ sūtīšanu, pārvadājuma risku uzņemas pircējs.
5.3. Patērētājs ir tiesīgs pieteikt prasījumu ražotājam, pārdevējam vai pakalpojuma sniedzējam par preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem divu gadu laikā no preces iegādes vai pakalpojuma saņemšanas dienas, vai norādītajā preču garantijas termiņa laikā. 
6. Garantija. Interneta veikals “Mājaslietas.lv” visām precēm nodrošina ražotāja garantiju. Garantija ir spēkā, tikai uzrādot “Mājaslietas.lv” izrakstītā rēķina apmaksas kvīti, ja prece pirkta ar pārskaitījumu, vai EKA čeku, ja prece veikta skaidrā naudā. Garantija neattieksies uz gadījumiem, kad precei defekts radies nepareizas lietošanas, kopšanas vai mehāniskās nolietošanās dēļ. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet klientu apkalpošanas dienestam uz:majaslietas@majaslietas.lv vai zvaniet uz norādītajiem tālruņa numuriem un Mēs Jums palīdzēsim.
Paldies.