Biežāk uzdotie jautājumi

Kādas ir piegādes izmaksas preču pasūtījumiem no veikala www.majaslietas.lv?

Preču piegādes izmaksas Rīgā sedz veikals www.majaslietas.lv, ja pasūtījuma vērtība sasniedz vismaz – 20Eur.                                               Pārējā Latvijas teritorijā piegādes izmaksas ir robežās no 5 – 15 Eur.

Kādi apmaksas veidi tiek akceptēti veikalā www.majaslietas.lv?

Veikalā www.majaslietas.lv tiek pieņemta apmaksa ar bankas pārskaitījumu, preces pasūtīšanas brīdī, par kuru tiek sagatavots un nosūtīts rēķins.

Cik ilgu laiku aizņem preču piegāde?

Preču piegādes laiks ir atkarīgs no preču apmaksas ātruma, preces sagatavošanas laika (1-2 darba dienas) un transportēšanas laika (1-4 darba dienas) Kopējais preču piegādes laiks ir robežās no 1-6 darba dienām.

Kādi ir preču piegādes veidi?

Preces, visbiežāk, tiek piegādātas ar kurjerpasta starpniecību vai veikala www.majaslietas.lv transportu. Tas nozīmē, ka pirms preču piegādes ar Jums sazināsies piegādes kurjers vai veikala transporta vadītājs, lai saskaņotu piegādes laiku.

Kā rīkoties, ja precei rodas bojājumi, garantijas termiņa laikā?

Lai precei saglabātos rūpnīcas noteiktais garantija termiņš, lūdzu, iepazīstieties ar preces lietošanas, kopšanas un uzstādīšanas noteikumiem. Ja šie noteikumi netiek piegādāti kopā ar preci – veikals www.majaslietas.lv tos Jums nosūtīs pa pastu. Ja precei rodas bojājumi un tie nav saistīti ar preces lietošanas, kopšanas vai uzstādīšanas noteikumu pārkāpumiem, tad Jums jāatsūta, brīvā formā, kāds ir preces defekts, kad tas tika pamanīts un Jūsu pieņēmumu par defekta rašanās iemesliem, ja tādi ir! Pēc vēstules saņemšanas, ar Jums sazināsies veikala personāls, lai precizētu detaļas par defekta veidu un pēc šīs informācijas saņemšanas, ne ilgāk kā 10 darba dienu laikā, atrisināsim šo situāciju, abām pusēm pieņemamā veidā.

Vai es saņemšu rēķinu par savu preču pasūtījumu?

Rēķins par preču pasūtījumu Jums tiks nosūtīts uzreiz pēc Jūsu pasūtījuma saņemšanas veikalā www.majaslietas.lv Šis rēķins, pēc tā apmaksas, kalpo kā preču iegādes dokuments un tajā tiek norādīta informācija par preču nosūtītāju, preču saņēmēju, preci, preču skaitu, preču summu un papildus izdevumiem (piem. transports) ja tādi būs.